T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 

 

 
  

 
 
 
 
 
Bulunduğunuz Yer: İl Çevre Düzeni Planı

EDİRNE İL ÖZEL İDARESİ 2015 YILI ÇALIŞMA SEZONU AÇILDI. VALİMİZ DURSUN ALİ ŞAHİN VE GENEL SEKRETERİMİZ MUHAMMET ÖZTÜRK  MERA ISLAHI VE AMENAJMAN ÇALIŞMALARINA KATILDI. ÖZEL İDARE İŞÇİ PERSONELİ ÜST POZİSYON VE UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ İÇİN TER DÖKTÜ 27.01.2015 TARİHİNDE KEŞAN ŞANTİYE BİNASINDA İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ VERİLDİ. “ETKİN SULAMA VERİMLİ ÜRETİM PROJESİ” 2. PROJE EKİBİ TOPLANTISI DÜZENLENDİ TRAKYA KALKINMA AJANSI TARAFINDAN ‘‘ETKİN SULAMA VERİMLİ ÜRETİM’’ PROJESİNİN 2. İZLEME ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.


 EDİRNE İL ÇEVRE DÜZENİ PLANI
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

İl Genel Meclisi’nin 2012 yılı Ağustos ayı toplantısında alınan 152 nolu karar ve Edirne Belediyesi Meclisi’nin Eylül ayı toplantısında alınan 323 nolu karar ile 5302 Sayılı İl Özel İdaresi Kanunu’nun 6. maddesinin (b) fıkrası, aynı kanunun 10. maddesinin (c) fıkrası ve Belediye Kanunu’nun 18. maddesinin  (c) fıkrası gereğince 05/09/2012 tarihinde onaylanmıştır.
1/25.000 ölçekli Edirne İl Çevre Düzeni Planı, Plan Hükümleri ve Plan Açıklama Raporu ve İl Genel Meclisi kararı ile Edirne Belediyesi Meclisi kararları ile belirtilen plan hükümleri değişikliklerini aşağıdaki linklerden ulaşılabilmektedir.

 İLAN

 ÇEVRE PLANI                                                       

/37/Cevre_Duzeni_Plani   PLAN PAFTASI - G17a3

/49/plan_paftasi_G17a3  


 MECLİS KARARLARI

 PLAN HÜKÜMLERİ

PLAN RAPORU
 

 

 

 

 
     

          Dursun Ali ŞAHİN
             Edirne Valisi


Muhammet ÖZTÜRK
Genel Sekreter

       

 MİSYONUMUZ
Kaynakların rasyonel paylaşımı ve kullanımı suretiyle, başta kırsal altyapı hizmetleri olmak üzere toplumun yerel ve ortak nitelikli ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak. VİZYONUMUZ
Temel değerlerine bağlı, toplumsal sorunlara karşı duyarlı, çözüm üretme süreci kısa, bilimsel verilerle karar alıp nitelikli hizmet sunan bir yerel yönetim birimi.
 
       E-Mail : edirneozelidare@edirneozelidare.gov.tr
Adres : Kocasinan Mahallesi Prof. Dr. Süheyl Ünver Caddesi No:2 EDİRNE / Tel : (0284) 235 27 03