T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
Bulunduğunuz Yer: İl Çevre Düzeni Planı

VALİMİZ SAYIN DURSUN ALİ ŞAHİN İDAREMİZDEKİ SOSYAL TESİSLERİN ONARIMINI İNCELEDİ VALİMİZ BAŞKANLIĞI’ NDA  İL ENCÜMENİ TOPLANTISI YAPILDI. 7 ÇÖP KAMYONU VE 1750 ADET ÇÖP KANTEYNIRI TESLİM TÖRENİ SAĞLIK BAKANI DR. MEHMET MÜEZZİNOĞLU'NUN KATILIMIYLA İL ÖZEL İDARESİ YOL VE ULAŞIM HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ. İL ENCÜMENİ TOPLANTISI 9 NİSAN PERŞEMBE GÜNÜ İL ÖZEL İDARESİ TOPLANTI SALONUNDA YAPILDI. GENEL SEKRETER YARDIMCIMIZ ALAADDİN UĞUR’UN BAŞKANLIK ETTİĞİ TOPLANTI; SEÇİLMİŞ ÜYELERDEN MEHMET GEÇMİŞ, ERDİNÇ CAN VE HALİL İBRAHİM BULAK’IN 1 YILI DOLDURMALARI NEDENİYLE KATILDIKLARI SON ENCÜMEN TOPLANTISI OLMUŞTUR. SAYIN  VALİMİZ  DURSUN ALİ ŞAHİN UZUNKÖPRÜ’DE İL GENEL VE İL ENCÜMENİ TOPLANTISINA KATILDI,  ZİYARET VE İNCELEMELERDE BULUNDU. İLBANK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN 48 İL ÖZEL İDARESİ’NE HİBE EDİLEN 150 ÇÖP TOPLAMA ARACI VE 7 BİN 500 ÇÖP KONTEYNIRININ TESLİM TÖRENİ İLLER BANKASI ANKARA MACUNKÖY TESİSLERİNDE  DÜZENLENDİ.


 EDİRNE İL ÇEVRE DÜZENİ PLANI
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

İl Genel Meclisi’nin 2012 yılı Ağustos ayı toplantısında alınan 152 nolu karar ve Edirne Belediyesi Meclisi’nin Eylül ayı toplantısında alınan 323 nolu karar ile 5302 Sayılı İl Özel İdaresi Kanunu’nun 6. maddesinin (b) fıkrası, aynı kanunun 10. maddesinin (c) fıkrası ve Belediye Kanunu’nun 18. maddesinin  (c) fıkrası gereğince 05/09/2012 tarihinde onaylanmıştır.
1/25.000 ölçekli Edirne İl Çevre Düzeni Planı, Plan Hükümleri ve Plan Açıklama Raporu ve İl Genel Meclisi kararı ile Edirne Belediyesi Meclisi kararları ile belirtilen plan hükümleri değişikliklerini aşağıdaki linklerden ulaşılabilmektedir.

 İLAN

 ÇEVRE PLANI                                                       

/37/Cevre_Duzeni_Plani   PLAN PAFTASI - G17a3

/49/plan_paftasi_G17a3  


 MECLİS KARARLARI

 PLAN HÜKÜMLERİ

PLAN RAPORU
 

 

 

 

 
     

          Dursun Ali ŞAHİN
             Edirne Valisi


Muhammet ÖZTÜRK
Genel Sekreter

MİSYONUMUZ
Kaynakların rasyonel paylaşımı ve kullanımı suretiyle, başta kırsal altyapı hizmetleri olmak üzere toplumun yerel ve ortak nitelikli ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak.
 
 VİZYONUMUZ
Temel değerlerine bağlı, toplumsal sorunlara karşı duyarlı, çözüm üretme süreci kısa, bilimsel verilerle karar alıp nitelikli hizmet sunan bir yerel yönetim birimi.

 
 
 

Adres : Kocasinan Mahallesi Prof. Dr. Süheyl Ünver Caddesi No:2 EDİRNE / Tel : (0284) 235 27 03