T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
Bulunduğunuz Yer: İl Çevre Düzeni Planı

SAYIN VALİMİZ DURSUN ALİ ŞAHİN AÇILIŞ VE İNCELEMELERDE BULUNDU “ETKİN SULAMA VERİMLİ ÜRETİM PROJESİ” 3. PROJE EKİBİ TOPLANTISI DÜZENLENDİ İL GENEL MECLİS TOPLANTI SALONU TÖRENLE AÇILDI. YAŞAMAYI SEVİYORUM, KÖYÜMÜ GÜZELLEŞTİRİYORUM PROJESİ DEĞERLENDİRME KOMİSYONU TOPLANTISI YAPILDI. İLİMİZ KEŞAN İLÇESİNE BAĞLI ÇOBANÇEŞME KÖYÜ CAMİİ 13.05.2015 ÇARŞAMBA GÜNÜ SAYIN VALİMİZİN KATILDIĞI TÖREN İLE AÇILDI. GENEL SEKRETERİMİZ SAYIN MUHAMMET ÖZTÜRK 12.05.2015 TARİHİNDE KEŞAN İLÇESİNE BAĞLI GÖKÇETEPE, ÇOBANÇEŞME VE SAZLIDERE KÖYLERİ İLE HAVSA İLÇESİNE BAĞLI TAPTIK KÖYÜNÜ ZİYARET ETTİ.


 EDİRNE İL ÇEVRE DÜZENİ PLANI
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

İl Genel Meclisi’nin 2012 yılı Ağustos ayı toplantısında alınan 152 nolu karar ve Edirne Belediyesi Meclisi’nin Eylül ayı toplantısında alınan 323 nolu karar ile 5302 Sayılı İl Özel İdaresi Kanunu’nun 6. maddesinin (b) fıkrası, aynı kanunun 10. maddesinin (c) fıkrası ve Belediye Kanunu’nun 18. maddesinin  (c) fıkrası gereğince 05/09/2012 tarihinde onaylanmıştır.
1/25.000 ölçekli Edirne İl Çevre Düzeni Planı, Plan Hükümleri ve Plan Açıklama Raporu ve İl Genel Meclisi kararı ile Edirne Belediyesi Meclisi kararları ile belirtilen plan hükümleri değişikliklerini aşağıdaki linklerden ulaşılabilmektedir.

 İLAN

 ÇEVRE PLANI                                                       

/37/Cevre_Duzeni_Plani   PLAN PAFTASI - G17a3

/49/plan_paftasi_G17a3  


 MECLİS KARARLARI

 PLAN HÜKÜMLERİ

PLAN RAPORU
 

 

 

 

 
     

          Dursun Ali ŞAHİN
             Edirne Valisi


Dr.Muhammet ÖZTÜRK
Genel Sekreter

MİSYONUMUZ
Kaynakların rasyonel paylaşımı ve kullanımı suretiyle, başta kırsal altyapı hizmetleri olmak üzere toplumun yerel ve ortak nitelikli ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak.
 
 VİZYONUMUZ
Temel değerlerine bağlı, toplumsal sorunlara karşı duyarlı, çözüm üretme süreci kısa, bilimsel verilerle karar alıp nitelikli hizmet sunan bir yerel yönetim birimi.

 
 
 

Adres : Kocasinan Mahallesi Prof. Dr. Süheyl Ünver Caddesi No:2 EDİRNE / Tel : (0284) 235 27 03